Tworzenie stron
www

Tworzenie stron WWW to zadanie, które wymaga współpracy wielu specjalistów.

W MiniMoWeb możesz liczyć na wsparcie:

Specjalizujemy się w tworzeniu stron WWW WordPress, pracując na wybranym przez zleceniodawcę szablonie lub budując witrynę od podstaw.

Chcemy, aby każdy projekt spełnił indywidualne potrzeby klienta, dlatego działania rozpoczynamy od szczegółowej rozmowy, pozwalającej na dokładne określenie oczekiwań zamawiającego.

Kolejnym krokiem prowadzącym do stworzenia strony internetowej jest przedstawienie propozycji, uwzględniającej budżet przeznaczony na ten cel. Po zaakceptowaniu zakresu i warunków prac przystępujemy do projektowania strony internetowej, która jest:

  • responsywna,
  • angażująca czytelnika,
  • zgodna z zasadami UX.

Pamiętaj o tym, że tworzona strona WWW będzie wizytówką Twojej firmy – często to właśnie na niej spocznie odpowiedzialność za wywarcie na potencjalnym kliencie pierwszego wrażenia.

Niezależnie od tego, czy odwiedzi ją z poziomu przeglądarki w komputerze, czy korzystając z urządzenia mobilnego, my zadbamy o to, aby wzbudziła w internaucie pozytywne uczucia!

Zarządzanie stroną internetową

Opieka nad witryną nie powinna kończyć się w momencie jej stworzenia. Równie ważne jest zarządzanie stroną internetową!

W tego typu usługę warto inwestować co najmniej z dwóch powodów:

  • działania seo – pozycja w wynikach wyszukiwania zależy m.in. od tego, czy strona jest na bieżąco aktualizowana. Witryny pozostawione samopas z czasem radzą sobie o wiele gorzej pod tym kątem;
  • działania marketingowe – odpowiednie zarządzanie stroną internetową pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Jedną z możliwości jest prowadzenie bloga firmowego[link do copy – proponowałabym do osobnej podstrony o artykułach na blogi. Wrzucanie ich razem z zapleczowymi nie jest dobrym pomysłem]. Dzięki dzieleniu się wartościową wiedzą, Twoja marka stanie się rozpoznawalna wśród klientów i zyska status eksperta w swojej dziedzinie.

Rodzaje tworzonych stron internetowych

W MiniMoWeb projektujemy sklepy internetowe, strony-wizytówki oraz landing page.

Obsługujemy małe, duże i średnie firmy, dostosowując rodzaj prowadzonych prac w taki sposób, aby realizować założenia biznesowe ich właścicieli.

Podejmujemy się również realizacji projektów nietypowych, bazując na wizji zleceniodawcy.

Wiesz już co chcesz zrobić?

Scroll to Top