Projektowanie sklepów internetowych

Otwierasz e-sklep? A może chcesz przenieść swój biznes w sieć? Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność. Przygotujemy dla Ciebie funkcjonalną oraz skuteczną platformę do e-sprzedaży. Każda firma wymaga innych narzędzi i rozwiązań, dlatego dostosujemy finalny projekt do charakterystyki branży, w której działasz.

Indywidualne projektowanie sklepu internetowego

W handlu elektronicznym nie istnieją uniwersalne rozwiązania, dlatego do każdego projektowania sklepu internetowego podchodzimy indywidualnie. Najpierw ustalimy Twoje oczekiwania, a także wszystkie potrzeby szczególne dla danej branży. Przyjrzymy się także jak radzi sobie konkurencja i co działa lub nie działa w ich przypadku. Na tej podstawie przygotujemy projekt strony internetowej, który stanie się skuteczną platformą do prowadzenia e-commerce’u. Zadbamy także o najważniejsze detale, takie jak: estetyczny wygląd, spójna identyfikacja wizualna, łatwość obsługi, a także przyjazność dla nowych użytkowników.

Przy projektowaniu sklepu internetowego możemy uwzględnić wszystkie narzędzia potrzebne do prowadzenia skutecznego marketingu. Struktura przyjazna pod względem pozycjonowania strony (SEO), firmowy blog ekspercki, angażujące landing page’e czy newslettery. Przygotujemy wszystko, co potrzebne skutecznemu i nowoczesnemu e-sklepowi.

Tworzenie sklepów internetowych dla różnych biznesów

Stworzony przez nas sklep internetowy będzie w 100% zgodny z wypracowanym z klientem projektem. Przygotujemy wszelkie integracje oraz konfiguracje koniecznie do sprawnego funkcjonowania platformy sprzedażowej. Co więcej, nowo powstały e-sklep będzie łatwy w zarządzaniu i promowaniu w internecie.

Tworzenie sklepów, które są popularne w sieci i przynoszą zyski to zdecydowanie więcej niż samo powołanie działającej witryny. Oferujemy także pomoc w przygotowaniu zdjęć produktowych, prowadzeniu firmowego bloga i social mediów, także poprawy pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google.

Wiesz już co chcesz zrobić?

Scroll to Top