Jak przygotować zdjęcia na stronę internetową?

Przygotowanie zdjęć do strony internetowej to niezwykle ważny etap jej tworzenia. Zdjęcia to pierwsza rzecz, na którą zwracają uwagę odwiedzający, dlatego ważne jest, aby były one jak najlepszej jakości.

Jako agencja tworząca strony internetowe, chcemy podkreślić, że przede wszystkim, zdjęcia powinny być w odpowiedniej rozdzielczości. W przypadku stron internetowych, rozdzielczość powinna wynosić przynajmniej 72 dpi. Dzięki temu zdjęcia będą dobrze się prezentować na ekranie i nie będą rozmazane.

Kolejnym ważnym elementem jest format zdjęcia. Najlepszym formatem dla zdjęć na stronie internetowej jest JPEG. Ten format pozwala na dobre jakościowo zdjęcia przy stosunkowo małym rozmiarze pliku, co jest szczególnie ważne, jeśli chodzi o szybkość ładowania strony.

Ponadto ważne jest przycięcie zdjęcia do odpowiedniego rozmiaru, tak aby pasowało do projektu strony internetowej. Nie ma nic gorszego niż zdjęcie, które nie pasuje do reszty elementów na stronie.

Nie zapomnijmy również o opisie zdjęcia – zarówno pod względem jego zawartości, jak i samego opisu – powinien on być zwięzły i zawierać kluczowe słowa, które mogą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Opisy zdjęć są również ważne z punktu widzenia SEO, ponieważ mogą pomóc w pozycjonowaniu strony.

Pamiętajcie, że dobrej jakości zdjęcia mogą zrobić wiele dla wizerunku waszej firmy i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Dlatego warto poświęcić odpowiedni czas na przygotowanie zdjęć przed stworzeniem strony internetowej.

Jako agencja, oferujemy swoim klientom profesjonalne przygotowanie zdjęć do ich stron internetowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych fotografów i grafików, którzy zadbają o to, aby zdjęcia były w odpowiedniej rozdzielczości, formacie i rozmiarze, a także aby odpowiednio pasowały do projektu strony.

Nie tylko przygotujemy zdjęcia, ale również pomożemy w ich opisaniu, aby były one przyjazne dla SEO. Dzięki temu, nasz klient będzie miał pewność, że jego strona internetowa będzie prezentować się profesjonalnie i przyciągać uwagę potencjalnych klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług przy tworzeniu lub odświeżeniu swojej strony internetowej, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci przygotować zdjęcia, które będą stanowić wizytówkę Twojej firmy.

Możesz udostępnić

Więcej:

Domena, a hosting- jaka jest różnica?

W dzisiejszych czasach, kiedy Internet odgrywa tak ważną rolę w naszym życiu, wiele osób staje przed koniecznością zakładania swojej własnej strony internetowej. Jeśli jesteś jedną

Czytaj »

Wiesz już co chcesz zrobić?

Scroll to Top