Artykuły SEO i teksty zapleczowe

Artykuły SEO i teksty zapleczowe są treściami, które mają poprawić pozycję witryny w wyszukiwarce Google. Nie oznacza to jednak, że mogą być mało przejrzyste oraz sztucznie wypełnione frazami kluczowymi. Skuteczne pisanie tekstów SEO polega na uwzględnieniu zarówno słów kluczowych, jak i potrzeb czytelników.

Zaawansowane algorytmy promują teksty, które odpowiadają pytania użytkowników, a także wyczerpują podejmowane tematy. Niskiej jakości teksty preclowe należą już do przeszłości, stawiamy na ciekawe artykuły SEO na blogach, a także teksty zapleczowe, czyli takie, które budują reputację witryny od zewnątrz. Korzystamy z najlepiej działających metod!

Skuteczne artykuły SEO

Napiszemy na Twoją stronę wartościowe teksty, które poprawią jej pozycję w wynikach wyszukiwarki. Jak to zrobimy? W jedyny skuteczny sposób, czyli poprzez przygotowanie unikalnych treści zoptymalizowanych pod względem SEO. Może być to tekst opisujący najważniejsze informacje o firmie lub ciekawy artykuł na temat produktów dostępnych w sklepie. Przede wszystkim będą one nasycone słowami kluczowymi, czyli takimi, które powodują, że Google zacznie wyżej pozycjonować Twoją stronę.

Co więcej, zadbamy o to, aby przygotowany content był równie interesujący dla algorytmów wyszukiwarki, jak i czytelników, którzy na niego trafią. U nas pisanie tekstów SEO uwzględnia również ludzi, czyli prawdziwych odbiorców.

Teksty zapleczowe, czyli uwiarygodniające witrynę

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na poprawę SEO jest przygotowanie tekstów zapleczowych, czyli publikowanych na innych witrynach, ale z linkami odsyłającymi do promowanej strony. W naszej agencji copywriterskiej możesz zlecić nie tylko artykuły SEO na bloga, ale również różnego rodzaju teksty zapleczowe, czyli wpisy poprawiające wiarygodność Twojej strony dla algorytmów Google.

Teksty preclowe zastąp lepiej działającymi treściami

Teksty preclowe stanowiły kiedyś skuteczny sposób na wypozycjonowanie strony, jednak obecnie mają one małą wartość, a mogą nawet szkodzić. W ich miejsce przygotujemy wartościowe teksty SEO, które uwzględniają potrzeby czytelników.

Wiesz już co chcesz zrobić?

Scroll to Top